
Retreats op Ibiza 2023
13 t/m 19 mei: LAATSTE KAMER BESCHIKBAAR
20 t/m 26 mei: VOLGEBOEKT
“Tijd voor jezelf”
- Vraag jij veel van jezelf en van jouw lichaam?
- Word je opgeslokt door: deadlines, targets, meetings werk, kinderen, familie of sociale contacten?
- Voel je je vaak opgejaagd en ervaar je stress?
- Iedereen vraagt om jouw aandacht?
- Ben jij in controle of word je geleefd door werk?
Wil jij voelen hoe het is om je fit, fris en slank te voelen en zelf op de eerste plek te staan? Gun jezelf dan een luxe Detox-Retreat op Ibiza en laat je heerlijk verwennen.
Incl. Verblijf in een luxe Villa in het rustige noorden van Ibiza.
Transfers vliegveld – Villa en privĂ© vervoer naar alle uitstapjes op het eiland (250,- pp) Kamer met eigen badkamer en toilette. Pre-detox pakket voor 5 dagen voor aankomst op Ibiza.
Professionele begeleiding. Dagelijks yoga en beweging. Adembenemende stilte wandelingen. Hoogwaardige sappen, soepen, smoothies en supplementen. Tijd voor jezelf en om te relaxen bij het zwembad. Loopafstand van de zee.
Monique neemt je mee naar alle mooie plekken van Ibiza. Opties voor massage, healing en beautybehandelingen (deze zijn bij te boeken)
exl. Vliegtickets PCR tests
*Reisverzekeringen
De groepen zijn klein om de rust en kwaliteit te waarborgen
“Take care of your body, it’s the only place you have to live in.”
Referentie “Ondanks dat ik veel minder at tijdens de detox voelde ik me veel me juist meer gevoed. Ik voel me schoon en fris en ben geinspireerd om betere keuze’s te maken waardoor ik situaties beter aan kan en in controle blijf. De persoonlijke aandacht van Monique en haar team heeft me goed gedaan. Om dit resultaat vast te houden word ik begeleid om deze lifestyle toe te passen in mijn drukke leven. Dit was precies wat ik nodig had”.
Inverstering:
*Kamer 1 “Naranja”
Vast 2 persoonsbed, eigen badkamer en toilet.
1 persoon: 1600,-
2 personen: 2800,-
*Kamer 2 “Margareta”
Vast 2 persoonsbed, eigen badkamer en toilet.
1 persoon: 1600,-
2 personen: 2800,-
*Kamer 3 “Benirras”
Deze kamer heeft 2 single bedden dus heel makkelijk om te delen.
1 persoon: 1600,-
2 personen: 2800,-
*Kamer 4 “Allemendra”
Prive balkon, eigen badkamer en toilet, 2 single bedden.
Op deze kamer kan een extra bed worden bijgeplaatst dus als 3 persoonskamer.
1 persoon: 1750,-
2 personen: 3000,-
*Kamer 5 “Atlantis”
Vast 2 persoonsbed, er kan een bed bijgezet worden.
Eigen dakterras, jaccuzzi, badkamer en toilet
1 persoon: 1889,-
2 personen: 3300,-